




1 125 ₴
Сумка Molitrix для оснасток та технопланктону на товстолоба - вміст та гарна якість.
Довжина – 33см
Ширина - 23см
Глибина – 17см
Складається з двох великих відділень, сітка для аксесуарів та одна кишеня у підкладці.
Два відділення розташовані горизонтально. Зверху маленька ручка транспортування в руці. Ручка добре кріпиться і під вагою технопланктону не відривається.
Верхнє відділення призначене для оснасток, а нижнє можна складати технопланктон або інші важкі речі.
Але кожен рибалка може використовувати цю сумку для транспортування будь-якого оснащення, тому що в кожному відділенні знімні перегородки, тому можна комбінувати та складати будь-які аксесуари в цю сумку.
Має одну ручку для транспортування у руці.
Виготовлений з якісних матеріалів та прослужить Вам довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Molitrix |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Оливковый |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 33 мм |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 23 мм |